Darbuotojų kontaktai

Sekite mus LinkedIn
Pamėkite mus Facebook
Kalbėkimes Skype
Žiūrėkite mus YouTube
Raskite mus Google+
Sekite mus Twitter

BALDŲ GAMYBA

  • Direktorius gamybai Aurelijus Visagurskis
  • (8 37) 312569, 452506, 762178
  • 8 698 43448
  • baldai@diforma.lt
  • diformauab
  • Projektų vadovė Raimonda Stonkienė
  • (8 37) 312569, 452506, 762178
  • 8 652 98820
  • raimonda@diforma.lt
  • Projektuotoja-dizainerė Genovaitė Kruopienė
  • (8 37) 312569, 452506, 762178
  • 8 611 20057
  • genovaite@diforma.lt
  • Projektuotoja-dizainerė Dana Balakinaitė
  • (8 37) 312569, 452506, 762178
  • 8 611 20075
  • dana@diforma.lt

BALDŲ FURNITŪROS PREKYBA

  • Prekybos salono vadovas Ramūnas Bidlauskas
  • (8 37) 312569, 452506, 762178
  • 8 687 20694
  • ramunas@diforma.lt
  • Vyr. vadybininkas Eugenijus Stravinskas
  • (8 37) 312569, 452506, 762178
  • 8 687 20694
  • eugenijus@diforma.lt
  • Vyr. vadybininkė Jūratė Keturakienė
  • (8 37) 312569, 452506, 762178
  • 8 658 60628
  • jurate@diforma.lt

BALDINIŲ PLOKŠČIŲ RUOŠINIAI, PJOVIMAS, LAMINAVIMAS

  • Vadybininkė Rasa Čiurinskienė
  • (8 37) 762178, 312569, 452506
  • 8 656 24694
  • rasa@diforma.lt
  • Užsakymai atiduodami I-V 8:00 – 16:30 h

ALIUMINIO PROFILIO DURELĖS, SLENKANČIOS SISTEMOS, ALIUMINIO RĖMAI

  • Vadybininkas Vytautas Žemaitis
  • 8 37) 762178, 312569, 452506
  • 8 615 64230
  • vytautas@diforma.lt
  • Užsakymai atiduodami I-V 8:00 – 16:30 h

BALDINIŲ PLOKŠČIŲ PREKYBA

  • Vyr. vadybininkas Egidijus Gaudėšius
  • (8 37) 762178, 312569, 452506
  • 8 615 64231
  • egidijus@diforma.lt
  • Užsakymai atiduodami I-V 8:00 – 16:30 h

BUHALTERIJA