Virtuvės baldai

Mūsų gaminami virtuvės baldai yra ne tik akį traukiantys, kokybiški, bet ir atitinkantys asmeninį stilių. Jų gamybai naudojame laminuotą plokštę, drėgmei atsparią dažytą MDF plokštę, aliuminio profilio dureles su stiklu. Šios medžiagos leidžia sukurti dizainą, atspindintį individualius pageidavimus ir šiuolaikines baldų tendencijas.

Balduose naudojame patikimą, kokybišką, funkcionalią furnitūrą. Kuriant baldų dizainą visada atsižvelgiame į virtuvėje vykstančius ergonominius procesus. Siekiant patogumo individualiai sukomplektuojame baldinę virtuvės įrangą, bėgelius stalčiams, krepšius, rankenėles, barų kolonas, plautuves, virtuvinių stalų kojas, džiovyklas, LED ir dienos šviesos šviestuvus, stalviršių furnitūrą, žaliuzes, relingų sistemas, lankstus, staljuostes, dėklus stalo įrankiams, šiukšliadėžes, rankšluostines ir kitus elementus. Visą virtuvės baldų komplektą Kaune pristatysime ir įrengsime nemokamai.

  8 698 43448       baldai@diforma.lt

Rasime tinkamiausią sprendimą Jūsų nestandartiniams virtuvės baldams. Galime pagaminti nestandartinio, mažesnio arbe didesnio gylio spinteles, spintelę su baru ir kaitlente virtuvės saloje, stiklinį priestalį ant metalinės atramos, virtuvės pakabinamas spinteles virš lango, pageidaujamo dydžio ūkinę spintą stiklinėmis durimis, ūkines spintas dujų katilui, baldus palėpėje, stumdomas duris į ūkinę patalpėlę ir kitus baldus.

Virtuvės dizaino pavyzdžiai

MDF spalvos