Bendrovė

UAB „Diforma“ – kietųjų baldų gamybos ir furnitūros prekybos bendrovė, veikianti Kaune. Įkurta 1995 m. kovo 15 d. kaip Džeraldo Dromanto įmonė, dabar kompanija užsiima šia veikla:

  • Nestandartinių kietųjų baldų projektavimas ir gamyba. Pagal klientų individualius pageidavimus ir poreikius projektuojame ir gaminame svetainės, virtuvės, miegamojo, vaiko kambario, prieškambario, vonios, biuro, prekybos, medicinos, kirpyklų, darželių, mokyklų baldus, taip pat įvairias lentynas, spintas, lovas, stalus, komodas, drabužines ir kitas baldų interjero detales namams ar ofisui. Baldų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Mūsų klientai – tiek privatūs asmenys, tiek įmonės Lietuvoje, Latvijoje, Danijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Norvegijoje.
  • Baldinės furnitūros didmeninė ir mažmeninė prekyba. Esame vieni didžiausių baldų furnitūros tiekėjų Lietuvoje. Importuojame prekes iš Lenkijos, Vokietijos, Šveicarijos, Danijos, Čekijos, Italijos, Ispanijos, Turkijos, Kinijos, Taivano. Nuolat plečiame ekskliuzyvinės baldų furnitūros asortimentą, reikalingą patenkinti išrankiausių užsakovų pageidavimus.
  • Baldinių plokščių (LMDP ir HDF) ir ruošinių didmeninė ir mažmeninė prekyba. Siūlome didelį laminuotų medžio drožlių plokščių spalvų ir tekstūrų pasirinkimą Jūsų interjerui. Detalių briaunoms naudojame daugybės atspalvių melamino ir PVC kantus.
  • Baldinių plokščių pjovimas, laminavimas. Moderniais ir tiksliais įrengimais pjauname, kantuojame ir kitaip apdirbame laminuotos plokštės ruošinius baldų gamybai. 
  • Aliuminio profilio durelių, rėmų, stiklo lentynėlių gamyba. Gaminame lentynėles, dureles spintoms, spintelėms ir sekcijoms komponuodami aliuminio profilius, dekoratyvinius stiklus, veidrodžius ir kitas medžiagas. Įvairiems staliukams ar kitoms konstrukcijoms galime pagaminti rėmus iš kvadratinio aliuminio profilio.
  • Slenkančių sistemų gamyba. Iš plokštės, stiklo, veidrodžių ar kitų medžiagų gaminame stumdomas duris baldams, nišoms, slankiojančias pertvaras.

Mūsų sėkmės garantas yra šie veiksniai:

Aukščiausia kokybė. Dėl kruopščiai atrinktų medžiagų ir ištobulinto gamybos proceso mūsų baldai tarnauja itin ilgai ir patvariai. Naudojamų detalių kokybę garantuoja sertifikatai. Patikėkite savo namų ar biuro interjerą specialistams!

Patirtis. Pusė mūsų darbuotojų įmonėje dirba daugiau nei 10 metų, todėl galime pasigirti aukšta kompetencija ir profesionalumu gamyboje, vadyboje ir aptarnavime. Su mumis dirbti lengva!

Platus asortimentas. Šiandienis klientas – reiklus, žinantis ko nori, todėl nuolatos plečiame prekių asortimentą. Su mūsų pagalba savo interjerą įsirengsite tiek klasikiniu, tiek moderniu stiliumi, rinkdamiesi detales iš Jums prieinamo kokybinio lygio.